Mutfağınız İçin Teka Ankastre

teka-ankastre

 

Özellikle hanımların günleri genelde mutfakta geçer, bu yüzden mutfaklar için yapılacak seçimler çok önemlidir. Kalite, kullanışlılık ve şıklık bir arada olmak zorundadır. Karar verirken iyi düşünmek ve birçok seçeneği gözden geçirmeliyiz.

 

Dünya çapında mutfağa damgasını vurmuş Teka ankastre kalite ve tasarımda tek seçim olmaya devam ediyor. Şıklığıyla göz kamaştıran ankastre ürünler hayatınıza yenilik ve kolay katıyor. Mutfağınızda kendi dünyanızı bulmak istiyorsanız, bu dünyayı yaratmak sizin elinizdedir.

 

Teka, 1924 yılından bu yana, birçok kıtada ve 110dan fazla ülkede, ürünleri ve hizmet kalitesiyle dünya çapında lider olmaya devam ediyor. Mutfak gereçleri ve banyo dışında da profesyonel mutfak ve konteynerlerde de dünyada adını duyuruyor. Yurt dışında Almanya’dan Mısır’a, İspanya’dan Japonya’ya kadar uzanan projeleriyle kaliteye adını ilk sıraya yazdırmayı başarıyor.

 

Geniş ürün yelpazesiyle kaliteden ödün vermeyenlerin vazgeçemediği marka, hizmet anlayışında kalite ve şıklığı ilk sırada tutuyor. Ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi olmazsa olmaz ürünlerden, küçük ev gereçlerine kadar ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor.

 

 Teka dünya çapında satışını üstlendiği ürünlerinin teknik servis hizmetlerinde de aynı özveriyi gösteriyor. Aklınıza takılan her soru ve sorunda tüm yetkili servisleriyle size kolaylık sağlıyor. İnternetten online indirebileceğiniz kullanım kılavuzları sayesinde, almış olduğunuz her ürünün özellik ve kullanımlarıyla ilgili bilgiye dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

 

Ankastre ürünlerin artık gereklilik olduğu günümüzde Teka ürünleriyle şıklığın büyüsüne sizde kapılacaksınız. Renk ve model seçenekleri ile her tarz ve alana uygun ürünler bulmanızı kolaylaştırıyor. Ocak, fırın ve davlumbazda oluşan ankastre setler artık her evde. Zamanınızı size saklayan fırınlar, parmak izi tutmadan kolay temizlik ve çocuklar için güvenlik fonksiyonları ile hayatınızda yerleriniz alıyor.

 

Dokunmatik cam seramik, döküm veya daha birçok seçeneği olan ocaklar güvenlik kilitleri sayesinde işinizi kolaylaştırdığı kadar sizlerin güvenliği içinde tasarlanmış. Göz zevkinize hitap eden davlumbazlar, ses seviyeleri sayesinde mutfağınızda sizi rahatsız eden uğultudan uzak ve yüksek emiş gücüyle tek seçiminiz oluyor. Anlatmanın yetmediği yaşanması gereken teknoloji Teka ankastre sizin için tek seçim.