Eticaret ile Mağazanız Tamam

Çağımızda birçok işletme artık alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştiriyor. Sadece firmalar değil artık mahallenizde oturan komşunuz bile alacağı malzemelerin çoğunu sanal ortamdan tedarik ediyor. İşte burada güvenilir bir alışveriş için e-ticaret devreye giriyor.

 

Düşünün bir kere acaba şu anda sanal ortamda kaç tane firma mağaza açmış ve müşterilerini bekliyor? Ama bunlardan kaç tanesine güveneceğiz derseniz ben belki 10 bilemediniz 15 tane firma sayabilirim. Kolay değil kredi kartı bilgilerinizi, kimlik bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi paylaşıyorsunuz.

 

Hani para ödedim ama salatalık çıktı diye bir hikâye var ya oda işin komedi yok yok komedi değil kara mizah yani dramatalojik yanı maalesef. Aslında keşke salatalıkla bitse diyebileceğiniz bir durum da var. Kart ve hesap bilgileriniz ele geçmişse sadece salatalıkla kalmaz bu durum. Sizi batırmaya kadar gider. Haberim yoktu, mahkeme idi, avukattı uğraş dur artık.

 

Burada anlatacağımız program TSOFT ETİCARET YAZILIMI işte bu güvenli alışverişin anahtarını siz işletmelere sunuyor. TSOFT şu anda zaten Türkiye’nin önde gelen firmaları ile çalışmakta olan bir işletme. Bu referansları kendi sitesinde görmeniz mümkün. Sunduğu e-ticaret hizmetinde firmanıza hazırlayacağı satış sitesinde neler yapabileceğinizi kısaca anlatmaya çalışalım.

 

Mesela, bir sayfa kurdurursunuz ama kuran kişi size “Benim hizmetim sınırsız gece yarısı bile olsa arayın, ücreti karşılığında yeni resimleri yüklerim, yeni tasarımlar yaparım” der, ama TSOFT size hazırladığı sayfada hemen her şeyi sizin yapabileceğiniz kolaylıkla tasarlanır.

 

Yani, bir resim yüklenecek, yeni bir ürün girilecek siz yapabilirsiniz. Eğer, birde sizin tasarımınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız TSOFT bunu başka müşterilerine sizi adınıza satabiliyor da. Doğal aramalarda sayfanızın daha çabuk bulunabileceği de ayrı bir güzellik. Kısaca güvenli e-ticaret TSOFT ile mümkün.

 Bir Cevap Yazın